Viimsi Kooli tuleb 17 Tallinna Juudi Kooli õpilast

Jaanuari lõpus õppisid Viimsi Kooli õpilased Grete Jürgenson (9A), Marie Kõiver (9A), Britta Taniel (9A), Andreas Pungar (11A), Piia Masing (10B), Tõnis Pool (12A) ja Christin Muuli (12A) Tallinna Juudi koolis. Selles väikeses vene õppekeelega koolis õpib vaid 244 õpilast ning näiteks 10. ja 12. klassis õpib ühes klassis vaid 9 õpilast. Osaleti mitmetel kooli traditsioonilistel üritustel, külastati erinevaid ainetunde ning tutvuti teisest rahvusest noortega. 9.-11. veebruaril on 17 Tallinna Juudi Kooli 9.-12. klassi õpilast vastukülaskäigul ning saavad aimu sellest, kuidas üks suur kool igapäevaselt toimib. Projekti juhib õpetaja Valentina Reinhold.