Viimsi Kooli superstaar on Mariliis Luide!

Kolmapäeval, 10. veebruaril toimus Viimsi Koolis sõbrapäeva pidu, kus valiti ka esimene Viimsi Kooli superstaar. Superstaariks soovijad pidid endi võimeid näitama juba nädal varem toimunud eelvoorus ning parimatest parimad kustuti lõppvooru. Iga finalist pidi laulma kokku kolm laulu: Eesti laulu, laulu armastusest või sõprusest ning kuumadest 80ndatest. Zhürii koosseisus Mari-Liis Rahumets, Grete Jürgenson, Andrus Kalvet ja Janek Murakas valisid superstaariks Mariliis Luide (12A). Palju õnne kõikidele osavõtjatele ning suured tänud ürituse korraldajatele õpilasesindusest!