Karin Kreekman ja Paula Talijärv said kodanikupäeva viktoriini finaalis väga head tulemused!

Teisipäeval, 16. veebruaril toimus Tallinnas Mustpeade majas kodanikupäeva viktoriini lõppvoor, mida korraldab  Integratsiooni ja Migratsiooni SA Meie Inimesed. Viimsi Kooli õpilastel läks viktoriini finaalis väga hästi. 7.-9. klasside arvestuses sai Karin Kreekman (9B) üleriigilisel tasemel I koha ning gümnaasiumi arvestuses Paula Talijärv (12B) II koha. Tublid olid ka juba varem 50 parima hulgas kohad kindlustanud Trevor Himma (12A), Kristina Meier (12C) ning Tõnis Pool (12A). Palju õnne kõikidele osalejatele ja juhendaja Janek Murakale!