Grete Jürgenson sai üle-eestilisel etlejate konkursil Grand prix!

12.-13. veebruaril toimus Kuressaares üle-eestiline etlejate konkurss, kus osales nelikümmend maakondade parimat etlejat üle Eesti. Kõigil etlejatel tuli ette kanda üks vabalt valitud luuletus ja üks proosapala. 7.-9.klasside arvestuses sai Grand prix Grete Jürgenson (9A) ning gümnaasiumi arvestuses pälvis laureaadi tiitli Harri Ausmaa (12A). Palju õnne tublidele etlejatele ja juhendaja Eva Kalbusele!

Etlejaid  hindas žürii koosseisus Tõnis Kipper Kadi raadiost, Maret Oomer Eesti harrastusteatrite liidust, Kuressaare Linnateatri direktor Piret Rauk ja näitleja Bert Raudsep.