Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikud aktused Viimsi Koolis

Viimsi Koolis tähistatakse Eesti Vabariigi aastapäeva pidulike aktustega. 1.-4. klassi õpilastele peab kõne Viimsi Kooli õpilasesindus ning gümnaasiumiõpilastele riigikogu liige Marko Mihkelson. Algklassid saavad aktusel näha 4B klassi luulekava, laulab Maria Mängel, Viimsi Kooli poistekoor ning 1. klassi poiste lauluansambel. Põhikooli õpilased vaatavad filmi Viimsi valla ajaloost ning üles astuvad ka Viimsi Kooli noortekoor ning Viimsi Kooli gümnasistide rahvatantsurühm. Gümnaasiumiõpilastele esineb aktusel täispika kontsertkavaga "20. sajandi kroonika" segakoor Meriko. Koori juhatab Merike Toro, vahetekste loeb näitleja Helene Vannari.

Merike Toro oli pikka aega Eesti Teaduste Akadeemia naiskoori peadirigent, enne seda juhatas segakoori Kevade ning abidirigendina Türnpu-meeskoori. 2004. ja 2009. aastal oli Merike Toro üldlaulupeo üks dirigentidest. Gümnasistidele esineb ka gümnaasiumi rahvatantsurühm "Vigurvant".