Viimsi Kooli matkaring võttis osa ekstreemsest Eesti Vabriigi sünnipäevale pühendatud öömatkast

Teisipäeval, 23. veebruaril kell 23.00 algas Saue Noortekeskuse korraldatud öömatk, mis pühendati Eesti Vabariigi sünnipäevale. Matk viis Pakri poolsaarele ning sihtkohta jõuti kell 05.00. Pika teekonna tegi eriti ekstreemseks asjaolu, et edasi liiguti lumes, mis ulatus peaaegu vöökohani. Kogu matka vältel tehti vaid pooletunnine söögipaus, ülejäänud aeg kulus edasiliikumisele. Viimsi Kooli matkaring koosseisus Kristin Västra (7B), Kristian Raus (7B), Nora Laukse (7A), Kaspar Mooses (10A) ning endised õpilased Andri Jääger ja Indrek Sullakatko said matka jooksul tublisti kiita, sest pidevalt püsiti liidergrupis ja Kristian Raus oli see, kes eesotsas lumme mingisugustki teed rajas. Matkal osalesid veel Saue, Keila ja Jüri noored. Iga-aastase traditsioonilise öömatka initsiaatoriks on alpinist Üllar Põld, kes ütles, et nii ekstreemsetes oludes pole nad mitte kunagi pidanud matka korraldama. Viimsi Kooli matkaring võttis öömatkast osa esimest aastat. Matkaringi juhendaja on Külli Täht. Lisainfot põneva matka  kohta saab matkaringi blogist aadressil www.matkaring.blospot.com.