Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kooli väikese maja omaloomingulise luule õhtu

Neljapäeval, 4. märtsil kell 17.00 toimub Viimsi Kooli väikeses majas 2.-3. klasside omaloomingulise luule õhtu. Ürituse eestvedajaks on lapsevanem Annely Neame ning ürituse eesmärgiks pakkuda lastele väljundit omaloomingu esitlemiseks ning ühiseks toredaks ajaveetmiseks. Üritusele on oodatud kõik 2.-3. klasside õpilased koos perede ja sõpradega. Kuulatakse laste kirjutatud luuletusi, maitstakse ühiselt kaasavõetud suupisteid ning saadakse omavahel paremini tuttavaks. Loodame väga, et selline üritus saab toredaks traditsiooniks ning õpilasi ning miks mitte ka lapsevanemaid, kes soovivad omakirjutatud luulet teistegagi jagada, on palju!

"Lapsed on väikesed ainult üürikest aega ning suurim kink, mida meie - emad, isad, neile anda saame, on aeg! Aeg, mille me pühendame neile, võttes aktiivselt osa nende igapäevaelust," ütles ürituse korraldaja ja idee autor Annely Neame.

Olete oodatud!