Viimsi Koolis toimub 10.-11. klassidele suunatud projekt "Klapid eest! Eyes Wide Open!"

16.-18. märtsini toimub Viimsi Koolis mitteformaalse hariduse projekt "Klapid eest! Eyes Wide Open!", mis on suunatud 10.-11. klasside õpilastele. Igal klassil toimub kolme päeva jooksul kokku kolm tundi, mille viivad läbi inglise keeles välismaa praktikandid, kes on saanud programmi jaoks spetsiaalse koolituse. Projekti eesmärgiks on viia noored kokku teise kultuurikeskkonna esindajatega ning tõstatada erinevaid küsimusi, millele koos vastused leida. Sarja üritustel osalenud noored saavad innustuse olemaks aktiivsed ja ettevõtlikud kodanikud ning ühiskondliku elu eestvedajad. Viimsi Koolis toimuva projekti koondnimi on „Kultuur ja tarbimine” ning üldised aruteluteemad on:

Kuidas suhtuda tarbimisse kui igapäevasesse hädavajalikku tegevusse? Millises koguses, mida, kuidas ja millal (on soovitav) tarbida? Kas minu (kui tarbija) tarbevajadused on pelgalt illusioon või õigustatud reaalsus?

Projekti alateemad:
Tarbe-kunst ehk tarbimise kunst
Meedia
Popmuusika

Projekti "Klapid eest! Eyes Wide Open" koolipoolseks koordinaatoriks on Viimsi Kooli noortejuht Eva Kalbus.

Lisainfot projekti kohta leiad siit:

www.aiesec.ee/ewo