Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Tallinna Tehnikaülikooli avatud uste päev 22. märtsil

22. märtsil on TTÜ uksed valla kõigile huvilistele. Sisukas päev saab alguse kell 12, kui aulas avatakse erialasid ja teaduskondi tutvustav mess.
Avatud uste päeval on külastajatel võimalus saada detailset infot sisseastumistingimuste, kõikide erialade, riigieksamite ettevalmistuskursuste, stipendiumite ja karjäärivõimaluste kohta. Saab käia teaduskondades ekskursioonidel, osa võtta loengutest, kiigata oma silmaga TTÜ põnevatesse laboritesse, teha karjääriteste, kuulata tudengitelt TTÜs õppimise kohta, mütata ringi mööda ülikoolilinnakut, uudistada TTÜ uut teadusraamatukogu, käia vaatamas tõelist ühikatuba koos selle elanikega ning tutvuda TTÜ aktiivse ja pöörase tudengieluga.

Et teaksid, kus suunas suures TTÜs 22. märtsil tormata TUTVU AJAKAVAGA:
12:00 Avatakse teaduskondade mess aulas ja tudengielu laat fuajees
12:30-13:00 TTÜ Arengufondi stipendiumite tutvustus – Kerly Orulaid (ruum 202, I õppehoone)
13:00 Eksursikoon Eesti vaieldamatult modernseimasse ja uhkeimasse raamatukokku
14:00-15:00 Võimalus sooritada karjääritest – Mis laadi töö Sulle sobiks ja kuidas valida eriala? (TTÜ Karjääriteenistus) (ruum 202, I õppehoone)
15:00 Ekskursioon TTÜ Üliõpilaskülla
15:00 Ekskursioon Eesti vaieldamatult modernseimasse ja uhkeimasse raamatukokku
15:30-16:30 Võimalus sooritada karjääritest vene keeles – Mis laadi töö Sulle sobiks ja kuidas valida eriala? (TTÜ Karjääriteenistus) (ruum 202, I õppehoone)
16:00 Kõigi aegade vingeim orienteerumine TTÜ ülikoolilinnakus – Tipi-maraton (korraldajaks TTÜ Üliõpilasesindus). Täpsemalt loe www.vastuvott.ttu.ee! Stardipauk antakse VI korpuse eest (vaata kaarti www.vastuvott.ttu.ee). Osalejate arv on piiratud - ära maga oma võimalust maha! Registreerumine algab 9. märtsil siin samas!
16:15 TTÜ Kino näitab uut Eesti filmi „Pangarööv“. Vaata filmitutvustust www.vastuvottttu.ee!
17:00 Aula suletakse
18:00 Bussid lahkuvad TTÜ juurest

TEADUSKONDADE RETKED
Registreerimine teaduskondade messilaudade juures. Loe lähemalt SIIT www.vastuvott.ttu.ee!

TTÜ ÜLIÕPILASKÜLA AVATUD KÕIGILE HUVILISTELE
Üliõpilaskülas on 22. märtsil võimalik iseseisvalt tutvuda ühiselamu Akadeemia tee 7/2 (tagumine uus ühiselamu) tavalise kahetoalise boksi ja erivajadustega elanike boksiga kellaaegadel 9.00 – 16.00. Kell 15.00 alustame ühiselamuid tutvustavat ringkäiku – kogunemine peahoone fuajees. Kui tundub, et üks päev Tallinnas pole piisav, siis pakume soodsat ööbimisvõimalust hostelis. Kohale võib ju tulla juba pühapäeval. Kahekohalise toa hind avatud uste päeval osalejatele 250 krooni ööpäev.

RAAMATUKOGU EKSKURSIOON
13:00 ja 15:00 Pooletunnine ekskursioon tutvustab 2009. aastal valminud uut, moodsat raamatukoguhoonet. TTÜ Raamatukogu on esimene raamatukogu maailmas, mille seinad on kaetud efektse ilmastikukindla mustrilise kangaga.
Viiekorruselises raamatukogus on kaasaegsed õppimisvõimalused, kasutada saab arvuteid, iseteeninduslikke skannereid ja koopiamasinaid, individuaalkabiine ja rühmatööruume.
Ekskursiooni käigus räägitakse, kuidas saab end lugejaks registreerida, kuidas leida teavikuid e-kataloogist ESTER ja avariiuleilt, kuidas kasutada elektroonilist avakogu juhti, laenutus- ja tagastusautomaate jpm.

TUDENGIVARJU NÄDAL 22.-26. märts, registreerumine www.vastuvott.ttu.ee alates 12. märtsist.
Tudengivari on Sinu võimalus haakida end mõne ägeda tudengi sappa ning näha, milline ühe tudengi päev välja näeb, osaleda loengutes, küsida nii palju küsimusi kui süda ihkab ning ehk aitab just see kogemus Sul valida parim ja enda jaoks just kõige sobivama eriala. Ära maga seda võimalust maha! Tšekka lisainfot SIIT www.vastuvott.ttu.ee