Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Ärisuhtluse seminar gümnasistidele

TTÜ majandusteaduskond kutsub gümnasiste 27.märtsil toimuvale ärisuhtluse seminarile. Seminar toimub Tallinnas TTÜ majandusteaduskonnas kell 10.00-13.30 ruumis 310.

Suhtlemise seminaris õpetab lektor Anu Leppiman, kuidas elamuste ja info ülekülluse keskel edukalt hakkama saada. Üks oluline võti on suhtlemisoskus – oskus suhelda vanematega, sõpradega, õpetajatega, juhtkonnaga, töökaaslasetega jne. Anu räägib sellest, kuidas inimesi mõjustada ja kuidas motiveerida nii ennast kui teisi. Ta aitab mõista, kui hea suhtleja Sa ise tegelikult oled.
Registreeruda saab nii maili teel kui kodulehel http://majandus.ttu.ee/14180

Oodatud on kõik ettevõtlikud gümnasistid, kes usuvad, et läbi heade suhtlemisoskuste on võimalik oma maailma muuta!