Viimsi Laululaps 2010 tulemused teada!

Pühapäeval, 28. märtsil toimus Viimsi Huvikeskuses lauluvõistlus "Viimsi Laululaps 2010". Viimsi Koolist võttis osa suur hulk andekaid poisse ning tüdrukuid. Aitäh kõikidele tublidele võistlejatele ning eriti muusikaõpetaja Mari-Liis Rahumetsale, kelle õpilastest koguni neli jõudsid auhinnalistele kohtadele! Viimsi valda lähevad lauluvõistlusele "Harjumaa Laululaps 2010" esindama Kätriin Helena Huttunen (2F), Georg Marten Meumers (2A), Maria Mängel (4B), Liina Ariadne Pedanik (5D), Karl Joosep Kahk (3D), Matthias Vohu (4E) ja Liis Rebane (10B). Viimsi Kooli õpilasi juhendasid veel Ita-Riina Pedanik (Viimsi Huvikeskusest), Rines Takel, Andrus Kalvet, Age Toomsalu, Kätlin Puhmaste, Egle Kanep, Kadri Hunt ja Anu Lõhmus. Parimad kohad pälvisid:

8-10 aastased:
Tüdrukud:
I koht: Kätriin Helena Huttunen (2F)
III koht: Hanna Kristina Käerdi (2G)

Poisid:
II koht: Georg Marten Meumers (2A)
III koht: Andreas Kalvet (2F) ja Daniel Jakob Minkkinen (3B)

Eriauhinnad:
Martin Orav (1B) Publikulemmik
Maria Rander (1F)
Alex Paul Pukk (3F)

11-13 aastased:
Tüdrukud:
I koht: Maria Mängel (4B)
II koht: Liina Ariadne Pedanik (5D)
III koht: Gertrud Kaasik (4A)

Poisid:
I koht: Karl Joosep Kahk (3D) ja Matthias Vohu (4E)
III koht: Hans Kasepõld (4E)

Eriauhinnad:

Sissi Nylia Benita
Liisa Johanna Viikna
Liina Ariadne Pedanik Publikulemmik
Mia Peterson (4F) Publikulemmik

14-15 aastased:

III koht: Triin Rebane (8B) (+ publikulemmik)

16-18 aastased:

II koht ja publikulemmik: Liis Rebane (10B).

Lauljaid hindas 3-liikmeline zhürii, kes jälgis võistlejate musikaalsust, selget diktsiooni, elementaarset laulutehnikat (fraasitunnetus, hingamine), individuaalseid hääle omadusi (tämber, ulatus) ja  terviklikku interpretatsiooni. Hindamine toimus 100 punkti süsteemis ning igast vanuserühmast valiti punktisumma alusel välja kolm lauljat, kes lähevad Viimsi valda esindama lauluvõistlusele „Harjumaa Laululaps 2010“, mille lõppvoor toimub Viimsi Huvikeskuses 24. aprillil.