Harjumaa Kooliteatrite Festival toimub 1. aprillil Viimsi Koolis

Neljapäeval, 1. aprillil toimub Viimsi Koolis ja Viimsi Huvikeskuses Harjumaa Kooliteatrite Festival. Osalevaid näitetruppe on registreerunud väga palju, suurim osavõtjate arv on gümnaasiumi osas, kus osaleb kokku 12 erinevat lavastust. Festival avatakse kell 9.00 Viimsi Kooli suures majas. Algklasside näitetrupid (kokku seitse) astuvad üles Viimsi Kooli väikese maja laval, gümnaasiumi trupid alustavad Viimsi Huvikeskuses ning jätkavad siis kogu päeva vältel Viimsi Kooli suure maja aulas. Üks gümnaasiumi trupi etendus toimub ka Viimsi Kooli ateljees ning üks gümnastikasaalis. Põhikooli truppe on kokku 7 ning nende etendused toimuvad Viimsi Kooli suure maja aulas. Üritust toetab Harjumaa Omavalitsuste Liit. Täpse ajakava kõikide etenduste kohta leiad siit:

Algkooli ajakava

Põhikooli ajakava