Viimsi Kooli õpilased olid Liivide etluskonkursil väga edukad!

Teisipäeval, 6. aprillil toimus Viimsi Koolis Liivide etluskonkursi Harju maakonna voor. Põhikooli vanuserühmas sai Grete Jürgenson (9A) I koha (juhendaja Eva Kalbus), Nora Laukse (7A) III koha (juhendaja Riita Järve) ning gümnaasiumi vanuserühmas Harri Ausmaa (12A) II koha (juhendaja Eva Kalbus). Väga tublilt esines ka Seidi Preitof (7A). Palju õnne kõikidele osavõtjatele ja juhendajatele!

Liivide etluskonkursi Harju maakonna voorus esines kokku 13 õpilast seitsmest koolist (Keila Kool, Oru Põhikool, Turba Gümnaasium, Paldiski Gümnaasium, Jüri Gümnaasium, Loksa I Keskkool  ja Viimsi Kool). Konkursi projektijuht Kirsi Rannaste.