Noored näitlejad ja lavastajad läbisid tänavuse arvestuse edukalt!

Esmaspäeval, 12. aprillil toimus 10. klasside sõna- ja väljenduskunsti avalik arvestus, kus õpilased esitasid iseseisvalt ettevalmistatud näidendikatkendeid ning näitasid zhüriile nii oma näitlejameisterlikkuse- , lavastaja-, kui kunstnikuvõimeid. Lisaks olid mitmetes arvestustöödes õpilased iseseisvalt lahendanud ka muusikalise ja helitehnilise kujunduse. Debüteeriti ka materjali tõlkimise kategoorias. Publik saalis nautis kõiki etteasteid kogu südamest ning näitlejaid plaksutati mitmel korral lavale tagasi. Suured tänud ka külalisnäitlejatele Eesti Nukuteatri noortestuudiost! Parimatest parimad leiad siit:

Parim naisnäitleja – Kristiin Räägel (10C)
Parim meesnäitleja – Mattias Varem (10C)
Parim naiskõrvalosa – Marléne Timmi (10A)
Parim meeskõrvalosa – Siim Treier (10B)
Parim koomiline roll – Kaspar Rõõmus (10B)
Parim kunstnikutöö – Kairi Luik (10B)
Parim muusikaline kujundus – „Tähtede sõja” meeskond (10B ja 10A)
Parim meeskonnatöö – „Tähtede sõja” meeskond (10B ja 10A)
Parim lavastajatöö/lavastus – Martin Siimann ja „Tähtede sõda” (10B)
Parim tervikuloomine – „ГЭП ehk Garjatšije estonskije parni” meeskond (10C, 9A ja külalised)
Parim Materjalileid – Oliver Rauam (10B)

Külalisnäitlejatena võtsid arvestusest osa: Ragnar Uustal (Eesti Nukuteatri noortsestuudio), Rainer Verner Samolberg (Eesti Nukuteatri noortsestuudio), Mikk-Hardi Tuisk (Eesti Nukuteatri noortsestuudio), Joosep Uus (Eesti Nukuteatri noortsestuudio), Grete Jürgenson (9A), Jaan Veikesaar (10B) ja Rauno Laht (10B).

Külalisnäitlejatest said eripreemia Mikk-Hardi Tuisk ja Grete Jürgenson.

Žürii: Annika Remmel, Külli Täht, Karl Koost (7C) ja Eva Kalbus.