Andres Estna ja Hans Kasepõld said etlejate maakondlikul konkursil eripreemiad!

Neljapäeval, 15 aprillil toimus Viimsi Kooli väikeses majas Harjumaa maakondlik algklasside etluskonkurss, mis oli pühendatud lugemisaastale ja kandis nime “Põnev raamatumaailm". Osalejaid oli 1.-4. klasside õpilaste hulgas kokku ligi 100. Viimsi Kooli etlejad olid väga tublid. Andres Estna (3D) sai eripreemia hea loo jutustamise ning Hans Kasepõld ( 4E) eripreemia imehea ümberkehastumise eest. Palju õnne osalejatele ning juhendajatele Maris Tuulikule ja Kati Kurigile! Suur tänu projektijuht Jaanika Pärnamägile ja abilistele Merle Seppa`le, Reet-Ly Lindalile ja Elle Toperile.