Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kingi raamatukogule raamat - Raamatu ja roosi päev!

Reedel, 23. aprillil tähistatakse Raamatu ja roosi päeva. Viimsi Koolis juba toredaks traditsiooniks kujunenud päeval on kõikidel soovijatel võimalik kinkida kooli raamatukogule raamat. Andmisrõõmu on võimalik jäädvustada päevatempliga ning kõik kinkijad saavad mälestuseks roosi. Teeme oma raamatukogule kingituse ja saame koos rikkamaks!

Eesti Raamatukoguhoidjate Ühing kutsub lugemisaastal kõiki lugejaid üles kinkima oma raamatukogule üht raamatut. See on heategu, millega saab kogeda kinkimisrõõmu ja pakkuda paljudele teistele lugemismõnu. Kinkides raamatukogule, teeme kingituse korraga paljudele.

1930ndatel aastatel tuli ühele Barcelona raamatukaupmehele romantiline idee, mille abil suurendada raamatumüüki ja parandada kirjanduse tundmist. Kataloonia kaitsepühaku Püha Jüri päeval hakati tähistama Raamatu ja roosi päeva, mil mees kingib naisele roosi ja naine mehele raamatu. Päeva idee on osutunud suurepäraseks ning seda tähistatakse siiani.

Viimsi Kooli raamatukogu