Teatriõhtud Viimsi Koolis 27. ja 29. aprillil!

Viimsi Koolis on sel õppeaastal ilmvalgust näinud mitmed etendused, mida on pärjatud erinevate preemiatega. Kuna huvi etenduste vastu on suur, otsustas Viimsi Kool populaarseid lavastusi ka laiemalt näidata ning korraldab kahel õhtul, 27. ja 29. aprillil kell 19.00 teatriõhtu. Lisaks on mõlemal õhtul võimalik näha teatriõpetuskursuse eksamitööd "Mupo koolitus" (Mattias Varem ja Kris Lauba, kaastegevad K.O.K.K näitetrupi liikmed), mis pälvis publiku tormilise aplausi ja pani inimesed naerust pisaraid pühkima. Sissepääs kõikidele tasuta, avatud kohvik! Teatriõhtu ajakava leiad siit:

Kell 19.00 Ivan Krõlov „Pirtsakas näitsik“ (Viimsi Kooli suure maja aulas) – lavastaja Eva Kalbus, põhikooli näitering K.O.K.K (Kunstiliselt On Kõik Korrektne) – etendus sai Harjumaa Kooliteatrite Festivalil Kuldseks Laureaadiks.

Kell 19.15 “Üks lugu“. Trupi ühislooming, kasutatud ka Villu Tamme, Tõnu Trubetsky, Def Räädu ja Kornei Tshukovski tekste. (Viimsi Kooli suure maja aulas) – lavastaja Külli Täht, Viimsi Kooli põhikooli näitetrupp „Eksperiment“ – etendus võitis Harjumaa Kooliteatrite Festivali Grand Prix ning sai vabariiklikul kooliteatrite festivalil kiituskirja (kokku osales festivalil 17 näitetruppi, välja jagati 5 laureaaditiitlit ja 4 kiituskirja)!

Kell 19.40 „Mupo koolitus“ katkend etendusest „Hecuba pärast“ (autor Maria Lee Liivak). Mängivad Mattias Varem ja Kris Lauba, kaastegevad K.O.K.K näitetrupi liikmed.

Kell 20.00 Kohvipaus

Kell 20.30 S. Mrozhek „Karol“ (Viimsi Kooli 3. korruse ateljees) – lavastaja Kaido Rannik, Viimsi Kooli gümnaasiumi näitetrupp – etendus sai Harjumaa Kooliteatrite Festivalil Kuldseks Laureaadiks.

Kell 21.15-22.00  Taufiq Al-Hakiim „Eesliturg“ (Viimsi Kooli suure maja aulas) – lavastaja Eva Kalbus, Viimsi Kooli näitering K.O.K.K (Kunstiliselt On Kõik Korrektne) – etendus sai Harjumaa Kooliteatrite Festivalil Hõbedaseks Laureaadiks.

Teatriõhtul on väga hea võimalus näha laval lootustandvaid noori näitlejaid, kes on nende etenduste valmimise nimel palju tööd ja vaeva näinud. Sketshis „Mupo koolitus“ näete 10. klassi noorte talentide grupitööna valminud etüüdi, mis oli noorte näitlejate tänavuse teatriõpetuskursuse eksamitöö. Tulge vaatama ja hea tuju on 100% garanteeritud, see on parim rohi kevadväsimuse ja stressi vastu!

Kõik huvilised väga oodatud!
Avatud kohvik!

Sissepääs kõigile tasuta!