Tule 1. mail Viimsi Kooli koristustalgutele!

Laupäeval, 1. mail kutsutakse taas Eesti inimesi üles koristustalgutele, kuid seekord on fookuses iga inimese lähim elukeskkond. Viimsi Kool ja Viimsi Kooli Õpilasesindus kutsuvad kõiki aktiivseid inimesi tulema Viimsi Kooli juurde kooli territooriumi ja lähiümbrust korrastama - riisume muruplatsidelt kulu ja korjame kooli ümbert kokku prahi. Talgutele on oodatud kooli töötajad, õpilased, lapsevanemad ja kõik teised, kellele puhas elukeskkond korda läheb.  Koguneme 1. mail kell 12.00 Viimsi Kooli peaukse juurde. Iga talguline võtku kaasa reha ja kindad, kosutuseks pakutakse teed ja pirukat. Olete väga oodatud!