Viimsi Kool tänab kõiki talgulisi!

Laupäeval, 1. mail oli Viimsi Kooli ümbrus sagimist täis ning hoolimata vihmasest ilmast koristas kooli territooriumi suur hulk lõbusaid ja rõõmsameelseid abilisi. Viimsi Kool tänab südamest kõiki töökaid ja abivalmis talgulisi: Andreas Ani (5E), Anna Brita Ani (1D), Karmen Laur, Kairi Ani, Rauno Laht (10B), Martin Siimann (10B), Hannes Lember (10B), Sander Mikk (10B), Martin Kokkuta (10A), Hookan Lember (8A), Grete Jürgenson (9A), Ülle Smithson, Birgit Pärn (9A), Krislin Laanela (1B), Gerli Laanela, Hillar Laanela, Brenda Pent, Anni Zupping, Pille Zupping, Markus Nigul (1C), Snezana Hoolemaa, Annabel Penu (1D), Annabeli ema Kaide, Elisabeth Marie Neame (2A), Annely Neame, Mike James Neame, Amy Neame, Agnes Nappus (9C), Heidy Erm (8B), Merilyn Litvinov (3A), Aleksei Jetskalo (4B), Carlos Andre, Eneli Litvinov, Merili Hindreus (3A), Vaike Murumets, Mart Hindreus, Merike Hindreus, Hille Eek, Krista Eek, Leelo Tiisvelt, Rein Tiisvelt ja Valentina Reinhold. Suured-suured tänud teile!