Viimsi Kooli õpilased esinevad üritusel "Päevaga läbi Euroopa"

Laupäeval, 8. mail toimub Tallinnas Tammsaare pargis üritus "Päevaga läbi Euroopa", kus esinevad ka Viimsi Kooli õpilased. Kell 12.00 esineb näitering K.O.K.K katkendiga näidendist "Hecuba pärast" (peaosas Grete Jürgenson) ja kell 13.45 astuvad üles Viimsi Kooli tantsutrupid. Tule kindlasti vaatama! Täpse kava leiad siit:

Tänavune „Päevaga läbi Euroopa“ sündmus on pühendanud euroopa kirjandusele.

11.00 – Päevajuhtide Oscar Wilde´i ja Eduard Vilde (Ain Mäeots ja Margus Jaanovits) avasõnavõtt ja päevakava tutvustamine
11.05 - Bulgaaria saatkond esitleb: Vassili Zopovitsh ´i Duo
11.20 - Amargo Flamencotrupp
11.35 - Euroopa kirjanduse teemaline viktoriin Vilde ja Wilde´iga
12.00 – Viimsi Kooli näitering K.O.K.K. - Hecuba Pärast
12.30 - Esineja festivalilt Noortebänd 2010
12.45 - „Tunne Eesti kirjanikke“ Wilde´i ja Vilde juhtimisel
13.15 – Esineja festivalilt Noortebänd 2010
13.45 – Tantsutrupid Viimsi Koolist
14.00 – Õpime publiku kaasabil selgeks eurotantsu
14.15 – Trio Unique
14.30 - Saksa Saatkond esitleb: 21. kooli näitegrupp: “Die Leiden des jungen Werther” by J. W. Goethe (saksa keeles)
14.45 – Euroopa teemaline JAH/EI mäng Vilde ja Wilde´ga
15.00 – Spetsiaalne kava „Päevaga läbi Euroopa“ üritusel! Ska Faktor + Contra = muusika + luule.
15.55 – Euroopa rekordi püstitus “Kevade” esimese lause lugemises! Vägesid juhatavad Wilde ja Vilde
16.15 – Ska Faktor
16.55 – 17.00 Ürituse lõpetamine.

Üritusel on võimalik külastada Karlssoni lastetelki, meisterdada paberist meeneid taaskasutusmeetodil (liivapiltide meisterdamine, paberi valmistamine, väikese raamatu köitmine jne), käia ratastel raamatukogubussis ja teha palju muud huvitavat!

Tule kindlasti!