Viimsi Kooli külastab sõpruskool Soomest!

16. maist 19. maini on Viimsi Koolis külas sõpruskool Soomest. Viimsi Kooli ja Kuusankoski Lukio kohtumised toimuvad kord aastas ning eelmisel aastal käisid Viimsi Kooli õpilased Soomes. Kohtumiste eesmärgiks on Eesti ja Soome õpilaste ning õpetajate sõprussidemete arendamine ning sportlik mõõduvõtmine. Parimatest parim saab enda kätte aastaks ajaks hoiule rändkarika. Soome õpilased kohtuvad Viimsi Kooli õpilasesindusega, külastavad KUMU kunstimuuseumi ning veedavad ühiselt aega. Külaliste võõrustajateks on Viimsi Kooli õpilaste pered. Täpsema ajakava Soome sõpruskooli ja Viimsi Kooli ühistegemistest leiad siit:

Pühapäev, 16. mai
Kuusankosken Lukio delegatsiooni saabumine Tallinna
17.00 Saabumine Viimsi Kooli juurde
17.30 Majutus peredesse.

Esmaspäev, 17. mai
8.15 Saabumine kooli, kohtumine Viimsi Kooli õpilasesindusega, tutvumine kooliga
10.00 JALGPALL (P), Viimsi mõisas kunstmuru väljakul
14.00 SAALIHOKI (T), Viimsi Spordihallis

Teisipäev, 18. mai
8.30 Eestit tutvustav loeng
10.00 Teatevõistlused Viimsi Kooli võimlas
12.30 KUMU kunstimuuseumi külastus
16.00 Väljasõit Viikingite külla. Võistlumängud viikingite moodi. Õhtusöök, kokkuvõtete tegemine projektist.

Kolmapäev, 19. mai
Kuusankosken Lukio delegatsioon lahkumine.

Projektijuhid: Marika Seppor, Kersti Ojassalu.