20. mail toimub õpilaste ja juhendajate tunnustamisüritus

Neljapäeval, 20. mail kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja aulas õpilaste ja juhendajate tunnustamisüritus. Juba kolmandat aastat tunnustab Viimsi Kool tublimaid õpilasi tänuüritusega, kuhu on kutsutud ka õpilase pereliikmed. Tänavusele pidulikule sündmusele on oodatud ligi 290 õpilast ning parimatest parimatel surub kätt Viimsi Kooli vilistlane Hanna-Liina Võsa. Ligi viiskümmend aasta tegijaks valitud õpilast saavad mälestuseks kauni klaasist kuju, mille peale on graveeritud „Aasta tegija 2010“.

Tunnustamisürituste traditsioon sai Viimsi Koolis alguse kolm aastat tagasi, kui otsiti võimalust, kuidas tänada neid tublisid õpilasi, kes on vabariiklikel ja maakondlikel üritustel Viimsi Kooli esindanud ja seda nii olümpiaadidel, spordivõistlustel kui ka kultuuriüritustel.  Tublisid õpilasi on olnud väga palju ning varasematel aastatel on Viims Kool korraldanud koguni kolm tunnustusõhtut: olümpiaadidel käinutele, sportlastele ja kultuuritegelastele. Tänavu toimub vaid üks tänuüritus ning kutsutute ring on senisest koomale tõmmatud. Kutse üritusel osaleda saavad need Viimsi Kooli õpilased, kes on lõppenud õppeaastal esindanud Viimsi Kooli mõnel vabariiklikul või maakondlikul üritusel ning jõudnud kolme esimese hulka. Olulise tähtsusega on ka õpilase õppeedukus, sest lisaks kooli esindamisele peavad ka hinded korras olema.