Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

20. mail toimub õpilaste ja juhendajate tunnustamisüritus

Neljapäeval, 20. mail kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja aulas õpilaste ja juhendajate tunnustamisüritus. Juba kolmandat aastat tunnustab Viimsi Kool tublimaid õpilasi tänuüritusega, kuhu on kutsutud ka õpilase pereliikmed. Tänavusele pidulikule sündmusele on oodatud ligi 290 õpilast ning parimatest parimatel surub kätt Viimsi Kooli vilistlane Hanna-Liina Võsa. Ligi viiskümmend aasta tegijaks valitud õpilast saavad mälestuseks kauni klaasist kuju, mille peale on graveeritud „Aasta tegija 2010“.

Tunnustamisürituste traditsioon sai Viimsi Koolis alguse kolm aastat tagasi, kui otsiti võimalust, kuidas tänada neid tublisid õpilasi, kes on vabariiklikel ja maakondlikel üritustel Viimsi Kooli esindanud ja seda nii olümpiaadidel, spordivõistlustel kui ka kultuuriüritustel.  Tublisid õpilasi on olnud väga palju ning varasematel aastatel on Viims Kool korraldanud koguni kolm tunnustusõhtut: olümpiaadidel käinutele, sportlastele ja kultuuritegelastele. Tänavu toimub vaid üks tänuüritus ning kutsutute ring on senisest koomale tõmmatud. Kutse üritusel osaleda saavad need Viimsi Kooli õpilased, kes on lõppenud õppeaastal esindanud Viimsi Kooli mõnel vabariiklikul või maakondlikul üritusel ning jõudnud kolme esimese hulka. Olulise tähtsusega on ka õpilase õppeedukus, sest lisaks kooli esindamisele peavad ka hinded korras olema.