Viimsi Kooli näitering K.O.K.K osaleb UNICEF-i Sinisel Nädalal!

Neljapäeval, 20. mail kell 17.00 on Tallinnas Solarise keskuse Apollo raamatupoes võimalik näha lühietendust MUPO koolitus (katkend etendusest "Hecuba pärast"), mille peaosas on Grete Jürgenson ning kaastegevad näiteringi K.O.K.K noored näitlejad. Laupäeval, 22. mail kell 11.00 toimub samas kohas luule ja proosa lavakava "Mis südamel, see keelel!". Tulge vaatama!

UNICEF-i Sinine Nädal toimub 17.-23. maini Tallinnas ning ürituse alapealkirjaks on "Kas noortel on linnas kohta?" Toimuvad erinevad töötoad, kontserdid, filmiõhtud, teatrietendused, ekskursioonid ja konkursid. Kokku toimub nädala jooksul üle 70 erineva sündmuse, mis on mõeldud noortele, lastele ja peredele.