Viimsi Kooli õpilased osalesid edukalt Harjumaa omaloomingukonkursil!

Harjumaa õpilaste omaloomingukonkursile esitati tänavu tööd elektrooniliselt. Konkursile võis esitada nii proosat, luulet kui draamat. Viimsi Kooli õpilased olid konkursil väga edukad. Konstantin Jefimov (10C, juhendaja Kirsi Rannaste) sai luule kategoorias I koha ja  Liivi Kivimäe (10C, juhendaja Kirsi Rannaste) III koha! Grete Ly Valing (6B, juhendaja Riita Järve) sai proosapreemia, Raigo Jerva (7C, juhendaja Riita Järve) luulepreemia, Kea Kruuse (8C, juhendaja Liis Remmel) luulepreemia, Liisa Kams (8A, juhendaja Riita Järve) luulepreemia, Johanna Tikk (9B, juhendaja Külli Täht) proosapreemia, Kaspar Lillestik (9B, juhendaja Külli Täht) proosapreemia ja  Kaija Ormus (11A, juhendaja Kirsi Rannaste) luulepreemia. Palju õnne!