Viimsi Kooli koolisisese mälumänguturniiri võitjad teada!

Sel õppeaastal taaselustasime Viimsi Koolis koolisisese mälumänguturniiri. Igal õppeveerandil toimus üks voor, kus korraga tuli vastata 45 küsimusele erinevatest valdkondadest. Käesoleva õppeaasta parimad mälumängurid gümnaasiumis on: I koht 10B Rene Kuusing, Ekke Sakkov, Jaan Tanel Veikesaar (80,5 punkti), II koht 10B Karl-Lennart Meri, Martin Siimann, Rauno Laht (79 punkti) ning III koht 12A Henri Normak, Tõnis Pool, Mariann Saarend (76 punkti). Põhikooli arvestuses: I koht 9C Dagmar Treial, Kätlin Kaabel, Brita Kikas (43 punkti), II koht 9C Kati Koost, Agnes Nappus, Mark Andreas Rebane (38,5 punkti) ja III koht 9A Grete Jürgenson, Kenneth Muuli, Birgit Pärn (38 punkti). Palju õnne kõikidele võitjatele!

Küsimused olid erinevatest valdkondadest (teadus, estica, loodus, geograafia, sport, kunst, teater, meelelahutus, kirjandus). Juba esimestest voorudest alates oli tegemist väga pingelise heitlusega ja lõplik paremusjärjestus selgus alles pärast viimast vooru. Suured tänud kõikidele osalejatele ja kohtumiseni uuel õppeaastal!

Täpsem ülevaade punktiseisust, küsimustest ja vastusest:

Projektijuht Peeter Sipelgas.