Koolivormi saab tellida interneti teel!

Koolivormi tellimuste vastuvõtt õppeaastaks 2010/2011 on alanud. Väga mugavaks võimaluseks koolivorm osta on teha seda interneti teel. Kui interneti teel pole võimalik, siis saab tulla ka kohapeale. Viimsi Kooli suure maja 2. korrusel asuvas ruumis C-207 saab koolivormi selga proovida ja tellida järgnevalt: 31. mai - 4. juuni kell 12.00-16.00 ja 7.-8. juuni kell 8.15-16.00.

Interneti teel saab koolivormi tellida läbi Viimsi Kooli kodulehe rubriigi "KOOLIVORM" (alapealkiri "Tellimine").
Koolivormi eest ettemaksmine toimub kinnitatud tellimuse põhjal koostatud arve alusel pangaülekandega. Toodete hinnad sisaldavad käibemaksu. Pärast tellimistähtaja lõppu üksikuid tellimusi eraldi juurde ei võeta, kuna toormaterjal tellitakse ühekorraga väljaspool Eestit.
Vabrikutepoolne tellimuste täitmise tähtaeg on 1-2 kuud. Saabunud kaubast teavitame koheselt kooli kodulehe kaudu.
Kooliaasta jooksul võetakse lisatellimusi vastu 2.-8.september ja 10.-24. jaanuar.

Lisainfo: sigrid.yksi@viimsi.edu.ee