2. juunil toimub 4. klasside jalgrattasõidu ja teooriaeksam!

Kolmapäeval, 2. juunil kell 9.00-15.00 toimub Viimsi Kooli suure maja ees 4. klasside õpilaste jalgrattasõidu eksamipäev. Kõik õpilased sooritavad teooria- ja sõidueksami. Kohal on ka politsei, autoabi, kaitsevägi ja kaitseliit. Õpilased saavad oma jalgratturi juhiload kätte 4. juunil.

Viimased kaks kuud on kõik 4. klasside õpilased usinalt osalenud OÜ Autosõit poolt korraldatud teooria ja praktika tundides. Nüüd on aeg oma õpitud teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi näitada. Iga klass alustab kell 9.00 ja läbib vastavalt kokkulepitud ajagraafikule kõik punktid. Päev lõppeb kogunemisega koolimaja ees.