Viimsi Kooli TORE-kad kogusid Laste- ja Noorte Kriisiprogrammi jaoks raha!

Viimsi Kooli tugiõpilased Kelly Toode (11A), Liis Pärnpuu (12C), Rebecca Haug (6B), Merylin Sepp (5C) ja  Signe Parts (5C) kogusid Viimsi taluturgudel omakaunistatud kive müües Laste- ja Noorte Kriisiprogrammi korraldatud leinalaagrite toetuseks 1525 krooni, kusjuures iga kivi maksis vaid 5 krooni. Viimsi Kooli TORE-kad kutsuti 17. juunil toimunud heategevuskontserdile "Sõbrad selleks ongi", kus omapoolne panus pidulikult üle anti ning Viimsi Kooli õpilastel oli au pidada kontserdi lõpukõne. TORE-kad kinkisid ka kõikidele kontserdil esinejatele ning saalisviibijatele omakaunistatud merekivi, mis sümboliseeris mõtteviisi, et külmadest ja elututest merekividest saavad kellegi jaoks soojuse ja rõõmu toojad. Projektijuht Eve Ott.

T.O.R.E. koondab üleestiliselt kokku kõiki neid kooliõpiliasi, kes oskavad ja tahavad näha koolielus ettetulevaid muresid ning kelle sooviks on muuta koolielu mõnusamaks. Et oleks lihtsam mõista iseennast ja seeläbi ka kaasõpilasi saavad tugiõpilased spetsiaalset koolitust.

Laste- ja Noorte Kriisiprogrammi korraldatud leinalaagrid on mõeldud kõikidele neile lastele, kes on kaotanud oma elus kõige tähtsama inimese - oma lähedase.