Olav Ehala juubelile pühendatud kontsert-etenduse "Malvina päevik" etendused 13. ja 14. augustil!

Reedel, 13. augustil kell 18.00 ja 14. augustil kell 12.00 toimub Viimsis Laidoneri mõisa pargis noorte tantsijate suvelaagris valminud kontsert-etendus "Malvina päevik", mis on inspireeritud Olav Ehala muusikast ning mille tantsud on lavale seadnud Maido Saar. Kontsert-etendus on pühendatud Olav Ehala juubelile ja tänavusele raamatuaastale. Etenduses teeb kaasa ka maestro ise ning suur hulk noori tantsijaid ja lauljaid. Solistidena löövad kaasa Janika Sillamaa ja Margus Toomla. Etenduse toetuskaarte saab soetada kohapealt. Võta kaasa oma pereliikmed ning sõbrad ja tulge etendust vaatama - saate kindlasti ainulaadse kontsert-etenduse elamuse võrra rikkamaks!

Vabariiklik noorte tantsijate suvelaager toimub tänavu juba kolmandat korda. Varasematel aastatel on valminud muusikalid "Taevane põrgu", "Kaua võib" ning "Lugu Rohuneeme kabeli tornikellast". Sel aastal on põhitähelepanu koondunud eestlaste suure lemmiku ning omapärase helikeelega autori Olav Ehala loomingule. Noored tantsijad ja lauljad õpivad tantse ning laule erinevate õpetajate juhendamisel. Sekka tehakse ka näitemängu ning nii jõuab publikuni üks vahva ja lõbus, kõigile tuntud laulude ja tantsude ning tegelaskujudega ainukordne kontsert-etendus.

Etenduse vaimseks isaks on Maido Saar, lavastajaks Külli Talmar ning projektijuhiks Lemme Randma.

Lisainfo: lemme dot randma at viimsi dot edu dot ee