Viimsi Kooli infolaat toimub 14. septembril

Teisipäeval, 14. septembril kell 17.00 toimub Viimsi Kooli traditsiooniline infolaat. Laadal saab tutvuda Viimsi vallas ja lähiümbruses tegutsevate huvialaringide, trennide ja klubidega, osta kooli- ja kontoritarbeid ning vaadata huvitavat meelelahutusprogrammi. Laadale on oodatud oma trenne ning ringe tutvustama Viimsis tegutsevate huvi- ja spordikollektiivide esindajad. Tähelepanu, lapsevanemad - kui kodus on väikseks jäänud koolivormi riideid, siis ootame puhtaid esemeid tagasi, et propageerida taaskasutust. Tagastatud riided müüme sümboolse hinnaga, raha läheb heategevuslikuks otstarbeks. Riideesemeid saab tuua Viimsi suure maja kantseleisse tööpäeviti kell 8-16.30.

Klubide ja trennide juhendajad! Laadale registreerumiseks tuleb huvi- ja spordiringide, -koolide ning trennide juhendajatel registreeruda allolevate kontaktide kaudu:

Eva Kalbus (Viimsi Kooli noortejuht)

eva at viimsi dot edu dot ee