Viimsi Kooli spordipäev toimub 10. septembril

Reedel, 10. septembril toimub Pirita velotrekil ja Pirita metsas Viimsi Kooli 5.-12. klasside veidi teistsugune spordipäev kui tavaliselt. Päev algab piduliku rongkäigu ja avadefileega. Rongkäigus osalevad klassid on riietatud omaloomingulistesse kostüümidesse, kaasa võetakse loosungid, kus kirjas hüüdlaused, millest klass sel õppeaastal juhindub. Võistlused algavad klassidevaheliste pendelteatejooksudega, pärast seda suundutakse murdmaarajale. Ühissoojendus algab 20 minutit enne pendelteatejooksu algust. 5.-9. klasside spordipäeva ajakava leiab allpoolt, 1.-4. klasside spordipäeva kohta jagavad infot klassijuhatajad alates 8. septembrist:

Kell 9.00 5.- 8. klasside rongkäik ja avadefilee
ühissoojendus
klassidevaheline pendelteatejooks (5 poissi +5 tüdrukut)
metsajooks 3, 2 km.

Kell 12.00 9.-12. klasside rongkäik ja avadefilee
ühissoojendus
klassidevaheline pendelteatejooks (5 poissi + 5 tüdrukut)
metsajooks (tüdrukud - 3, 2 km ja poisid - 6, 7 km).

Omanäolise spordipäeva korraldamisega osaleb Viimsi Kool koolispordiliidu korraldatavas spordiprojektis „Reipalt koolipinki!“:

Lisainformatsioon kehalise kasvatuse õpetajatelt.