Lugupeetud õpilased, lapsevanemad ja teised eKooli kasutajad!

Kooli õppeinfot haldav infosüsteem eKool läks alates uuest õppeaastast üle uuele platvormile.

Kool oli plaanitavatest muudatustest teadlik juba kevadel, kuid sügisel süsteemiga kokku puutudes tabas kõiki ebameeldiv üllatus. Kasutusse antud süsteem oli pooleli ning raskesti mõistetava loogikaga. Seoses tehtud muudatustega ei tööta eKool isegi mitte oma endises funktsionaalsuses ja Teil võib esineda probleeme enda või oma laste õppeinfo nägemisega.

Probleemide ja küsimustega võib pöörduda kooli eKooli administraatorite Vilve Roosioksa vilve at viimsi dot edu dot ee või Tõnu Toomeoja tonu at viimsi dot edu dot ee poole. Püüame koos leida lahenduse!

Ametlikud juhendid uue eKooli kasutamiseks leiab eKooli kodulehe aadressilt: http://help.ekool.ee/wiki/index.php/Spikrid (NB! Juhendid pole detailides päris täpsed, ekraanipildid võivad erineda tegelikust).

Järgnevatel linkidel on lühijuhendid eKooli esmaseks kasutajaks registreerimisel õpilasele ja vanemale, kes enne pole olnud eKooli kasutajad

Loodame, et kõik hädavajalik saab lähiajal korda. Seniks kannatlikku meelt ning tundke rõõmu soojadest sügispäevadest.

Tõnu Toomeooja
Viimsi KK IT-juht