Viimsi Kooli õpilased said puupuhkpillikonkursil kõrgeid kohti!

Kolmapäeval, 16. aprillil toimus Harju-ja Läänemaa puupilliõpilaste konkurss, kus kõrgeid preemiaid pälvisid järgmised Viimsi Kooli õpilased: Konstantin Jefimov (saksofon) sai 1. koha 13-14-aastaste õpilaste vanuserühmas,  Karoliyna Pekkenen (saksofon) 2. koha üle 15-aastaste vanuserühmas,  Kersti Kalbus (flööt) 1. koha 11-12aastaste vanuserühmas ning Raul Gross sai ergutuspreemia. Palju õnne kõikidele tublidele võitjatele ja nende juhendajatele!

Viimsi Kooli õpilased on edukalt esinenud veel mitmetel konkurssidel: Martin Nõukas sai 3. koha Harju-ja Läänemaa regionaalsel muusikakoolide kitarriõpilaste konkursil oma vanuserühmas,
Laur Keller  pälvis 3. koha 19. Rahvusvahelisel Trompetipäevade konkursil ning  Maarja Buddell ja Mona Brit Luur said kiituskirjad Harju-ja Läänemaa regionaalsel klaveriõpilaste konkursil. Palju õnne!

Teadmiseks! Saksofoni loetakse puupuhkpillide hulka kuuluvaks nagu flöötigi, mis tänapäeval on samuti tehtud metallist.