Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Viimsi Kooli 5.-12. klasside spordipäeva tulemused leiad siit!

Reedel, 10. septembril toimus Pirita velotrekil Viimsi Kooli 5.-12.klasside spordipäev, millega kool osales Eesti Koolispordiliidu projektis"Reipalt koolipinki". Võistlused avas uhke defilee, kus sai näha klasside vaimukaid hüüdlauseid ja kostüüme. Võistluspäev algas ühise soojendusvõimlemisega, seejärel toimusid klassidevahelised pendelteatejooksud ning peale autasustamist suunduti murdmaarajale või kepikõnnile. Päev läks väga hästi korda, osavõtjaid oli palju, ilm päikeseline ning sportlik algus kooliaastale sai tehtud. Lõplikud tabelid (kõikide osavõtjatega klasside kaupa) leiad kooli kodulehelt: Õppetoolid-Sport-Uudised ja üritused. Maastikujooksu kõikide klasside 10 parimat tulemust leiad siit:

5. klassid

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Sarv, Sten-Jan

5e

15:16,5

1

Säde, Sten-Eric

5d

15:21,0

2

Õunapuu, Uku

5d

15:47,0

3

Vallikivi, Theodor Kasper

5b

15:48,7

4

Lüüde, Kevin

5e

16:51,4

5

Eessaar, Egon

5b

16:53,6

6

Stoltsen, Rando

5a

17:01,3

7

Raieste, Sander

5f

17:08,3

8

Andre, Carlos

5b

17:22,3

9

Mik, Madis

5f

18:04,2

10

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Lang, Gerli

5c

06:03,70

1

Piipuu, Brigita-Liisa

5a

06:10,36

2

Rinne, Helene Adele

5a

06:11,32

3

Fridolin, Inger

5f

06:27,53

4

Keridon, Maria

5a

06:28,40

5

Hamburg, Aidi

5d

06:49,16

6

Tippo, Celine

5f

06:56,00

7

Tooming, Gerli

5d

07:10,30

8

Orumaa, Hanna

5e

07:10,30

9

Vimb, Elise

5c

07:12,40

10

6. klassid

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Tudre, Gerrit

6d

14:37,2

1

Palts, Pelle

6c

14:43,4

2

Alumaa, Kaspar

6c

16:14,8

3

Suits, Silver

6c

16:35,9

4

Niitav, Romet

6c

16:39,5

5

Truumets, Andres

6d

16:50,7

6

Liechti, Mark

6e

17:17,5

7

Randmaa, Andero

6c

17:25,5

lõikas

Roos, Robert

6d

17:45,9

9

Lobjakas, Wiljar

6d

17:48,0

10

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Kaup, Caris Helena

6a

17:40,6

1

Kaljuvee, Carolin

6e

17:54,4

2

Penno, Marge

6c

18:48,9

3

Truus, Kristin

6d

19:06,1

4

Pintmann, Elisabeth

6e

19:50,7

5

Rennit, Anette Maria

6e

19:52,4

6

Stern, Hanna-Antheia

6a

20:07,1

7

Kauponen, Eva

6d

20:26,6

8

Roosve, Grete-Liina

6b

21:21,2

9

Prins, Johanna Maria

6a

21:32,5

10

7. klassid

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Laur, Mark Oskar

7a

15:09,0

1

Tamm, Karl-Heinrich

7b

15:18,0

2

Lõhmus, Karl-Erik

7c

15:55,0

3

Talmar, Arlo

7a

16:03,0

4

Puhm, Henri

7a

16:09,0

5

Pärnpuu, Henriko

7a

17:47,0

6

Asper, Jüri

7d

18:26,0

7

Nadžafov, Rašad

7d

18:27,0

8

Ivask, Mario

7a

18:31,0

9

Soop, Oskar

7a

18:47,0

10

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Lepik, Kaisa

7d

21:41,0

1

Õitspuu, Gro Dagny

7d

21:45,0

2

Uisk, Marion

7c

21:53,0

3

Aarelaid, Angela

7a

21:57,0

4

Tomson, Meeri Triin

7d

21:58,0

5

Võsujalg, Birgit

7d

22:36,0

6

Laanemets, Elisabeth

7b

22:46,0

7

Talving, Grete

7a

23:39,0

8

Möllits, Riin

7a

24:08,0

9

Alev, Maris

7c

24:19,0

10

8. klassid

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Karu, Aleksander

8b

15:17,5

1

Härm, Henry

8a

15:26,3

2

Rebane, Alan Joonatan

8a

15:28,8

3

Kaljumäe, Andri

8c

16:35,2

4

Keller, Oliver

8b

16:43,2

5

Pavelson, Richard

8d

17:50,3

6

Veikesaar, Enn Toomas

8c

18:35,2

7

Luks, Villem Erik

8b

19:21,5

8

Jürjens, Karl Robin

8a

19:22,4

9

Lelle, Arles Egert

8a

19:22,9

10

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Bachmann, Steina-Marta

8a

20:03,5

1

Eller, Karmen

8a

20:11,0

2

Sabul, Lisa

8c

20:42,8

3

Loit, Elina

8c

20:49,1

4

Trempi, Triin

8c

20:57,2

5

Aru, Andrea

8a

21:01,7

6

Himma, Monika

8c

21:24,6

7

Maasalu, Gea

8c

21:32,1

8

Arop, Brigit

8d

22:19,1

9

Sooba, Anneliis

8d

22:40,9

10

9. klassid

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Ahven, Ahto

9b

29:38,0

1

Poopuu, Mattias

9c

29:41,0

2

Sarman, Kaarel

9b

32:46,0

3

Lillemäe, Karl-Ainar

9b

35:10,0

4

Engel, Roland

9c

35:16,0

5

Normak, Karl

9b

35:42,0

6

Ventsel, Ragnar

9b

36:02,0

7

Rand, Reimo

9a

41:33,0

8

Soolaid, Thomas Alva

9c

41:42,0

9

Martin, Tarvo

9c

41:43,0

10/lõikas

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Tooming, Greta

9c

19:28,6

1

Jaanisoo, Liisa-Lotte

9c

19:54,0

2

Pirso, Laura

9b

20:02,0

3

Väliste, Ursula

9c

20:12,0

4

Põldar, Cathy-Mariann

9b

20:27,0

5

Vesilind, Helina

9c

20:41,6

6

Lille, Eve

9b

21:13,0

7

Silm, Mall

9c

21:20,0

8

Pappel, Marie

9a

21:23,0

9

Linholm, Anna-Liise

9c

22:21,0

10

Gümnaasium (koond, poisid)

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Klemmer, Bert

10b

27:01,0

1

Pungar, Andreas

12a

27:34,0

2

Gorodenkov, Aleksei

11c

28:21,3

3

Parts, Sander

12a

28:31,2

4

Mesikäpp, Erik

12a

28:43,8

5

Ennuste, Jaak

11a

29:05,0

6

Orumets, Oliver

11a

29:10,0

7

Nurm, Jarno

11a

29:11,1

8

Narusk, Oskar Georg

10a

29:37,0

9

Laht, Rauno

11b

29:40,5

10

Gümnaasium (koond, tüdrukud)

Õpilase nimi

Klass

Tulemus

Koht

Hübner, Kathleen

12b

17:39,0

1

Toode, Kelly

12a

17:41,0

2

Jürgenson, Grete

10a

17:52,4

3

Laanela, Kairit

11b

18:00,0

4

Tolli, Liisa

10b

19:00,9

5

Jetskalo, Jekaterina

12b

19:09,0

6

Ammussaar, Liisi

11c

19:14,0

7

Türk, Lehte

12a

19:16,0

8

Laidoja, Lagle

12b

19:33,0

9

Käo, Kätlin

12a

19:39,9

10