Gümnaasiumi võistkond saavutas Johan Laidoneri olümpiateatejooksus II koha!

Laupäeval, 25. septembril toimus Laidoneri pargis XI kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks. Teatejooksus osales ka Viimsi Kooli gümnaasiumi võistkond, kes saavus oma vanusegrupis II koha.  Suured tänud Viimsi Kooli õpilasesinduse presidendile Martin Siimannile kes aitas võistkonna kokku panna ja osales ka ise teatejooksus.  Võistkonda kuulusid veel Martin Ääro, Martti Leppmets, Marten Randma, Andreas Pungar, Kathleen Hübner ja Lehte Türk. Palju õnne!

Võistluse korraldasid Kindral Johan Laidoneri Selts, Kaitsevägi, Eesti Spordiselts Kalev ja Kaitseliit ning jooks on pühendatud kindrali mälestusele ja olümpia-aatele.