4. oktoobril toimub Viimsi Koolis koolibändide kontsert Spotlight

Esmaspäeval, 4. oktoobril kell 19.00 toimub Viimsi Koolis järjekordne bändide lahing Spotlight. Ürituse organiseerijateks on Viimsi Kooli aktiivsed noored, kes korraldavad seda üritust juba kolmandat korda. Kontserdil astuvad üles koolibändid erinevatest Eesti koolidest: Merwis, The One, Envy the Name, The Shape (Viimsi Kool), Noisebleed, Infectide ja 888. Üritusel osaleja saab: kuulata uusi ja värskeid noortebände; viia ennast kurssi noorte muusika hetketrendide ja –suundadega; nautida ägedat ning professionaalset heli- ja valgusshowd; veeta aega mõnusas seltskonnas. Kontsert on tasuta. Tule kindlasti!