7.-18. oktoobrini toimub Viimsi Koolis keskkonnaainete nädal

Neljapäeval, 7. oktoobril algab Viimsi Kooli traditsiooniline keskkonnaainete nädal. Nädala avalöögina osalevad 8C õpilased üleriigilises majandusharidusega tegeleva MTÜ Junior Achievement Eesti poolt korraldatud majandusviktoriinis. 8. oktoobril külastab Viimsi Kooli Eesti Vabariigi peaminister Andrus Ansip, kes viib läbi ühiskonnaõpetuse tunni 12. klasside õpilastele. Nädala jooksul toimub koolisisene loodusainete olümpiaad, mängitakse mälumänge, räägitakse maailmaharidusest, käiakse temaatilistel õppekäikudel, joonistatakse arvutis, korraldatakse omaloomingukonkurss ning toimub palju muud huvitavat. Kooli tulevad külla mitmed oma valdkonna asjatundjad nagu näiteks Kristi Ocba, kes räägib islamismist, toitumisspetsialist Tagli Pitsi peab loengu tervislikust toitumisest, Maksu- ja Tolliameti esindaja räägib noori puudutavatest maksualastest rikkumistest jne. Täpse keskkonnaainete nädala ajakava leiad Viimsi Kooli kodulehelt: Õppetoolid-Keskkonnaained. Nädala korraldajaks on Viimsi Kooli keskkonnainete õppetool.