Tähelepanu - parkimine kooli territooriumil ja kooli ees!

Alates 11. oktoobrist 2010 on Viimsi Kooli turvameeskonnal õigus lukustada kõik rollerid ja mopeedid mis on pargitud kooli territooriumile selleks mitteettenähtud kohtadele. Nende sõidukite puhul, mis on pargitud koolimaja väravate ette, kus on üleval parkimist/peatumist keelavad sildid on turvameeskonnal õigus kutsuda välja teisaldusfirma ning valesti pargitud autod ära lasta viia. Kooli territooriumil võib sõiduvahendeid parkida ainult parklasse ning koolimaja ees ainult valgete joontega märgitud parkla-alale. Samuti on kooli territooriumil rollerite/mopeedidga kõnniteedel sõitmine rangelt keelatud. Parkimisnõuete karmistamise põhjuseks on asjaolu, et valesti pargitud sõiduvahendid takistavad väga olulisel määral kooli igapäevaelu probleemideta funktsioneerimist, sest oluliselt on piiratud või suisa blokeeritud juurdepääs kooli evakuatsiooniväljapääsude juurde. Loodame teie mõistvale suhtumisele!