Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli gümnasistidele andis ühiskonnaõpetuse tundi Eesti Vabariigi peaminister Andrus Ansip

Reedel, 8. oktoobril andis Viimsi Kooli 11.-12. klassidele ühiskonnaõpetuse tundi Eesti Vabariigi peaminister Andrus Ansip. Ühe tunni jooksul vastas peaminister õpilaste ja õpetajate esitatud küsimustele. Küsimused puudutasid peaministri tööpäeva, euro tulekut, viisavabadust Venemaaga, tuumaenergeetikat, probleeme haridusmaastikul ning tuumajaama võimalikku ehitamist Eestis. Viimsi Kool tänab peaministrit õpilastele taolise võimaluse andmise eest ning ühtlasi kõiki neid, kes ei peljanud auditooriumist küsimusi esitada.