Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Kalju Lepiku luulevõistlus oli Viimsi Kooli jaoks väga edukas!

Laupäeval, 9. oktoobril toimus Koerus Aruküla mõisas Kalju Lepiku luulevõistlus, kus võistlejaid oli kokku üle kolmekümne. Viimsi Koolist saavutas põhikooli arvestuses esimese koha juba teist aastat järjest Liisa Kams (9A). Seidi Preitof (9A) sai kaks eripreemiat - ühe andis Järvamaa Mõisakoolide Ühing ning teise Koeru Apteek. Keskkooli arvestuses tegid oma debüüdi Maarja Kristiin Toomsalu (10A) ja Merilin Kask (10A).  Palju õnne võitjatele, osalejatele ning juhendaja Eva Kalbusele!

Žürii hindas võistlejaid neljas kategoorias - algkool, põhikool, keskkool ja täiskasvanud. Seidi Preitofile tehti ettepanek üks oma luuletus ka ära viisistada ning Maarja Kristiin Toomsalule ütles üks zhüriiliige, et tema luuletus meeldis talle kõige enam.
Esinejad kohtusid ka poeet Jürgen Roostega, kes meenutas oma luuletajatee algusaega, mis toimus umbes 9. klassis ning tunnistas, et ise ta küll selles vanuses ei suutnud nii hästi luuletada nagu mõned luulevõistlusel kuuldud üheksanda klassi õpilased.