Koolinoorte mälumängumeistrivõistlustel sai Viimsi Kool II ja III koha!

Laupäeval, 9. oktoobril toimus Tallinna Tehnikaülikoolis Eesti Mälumänguliidu poolt korraldatud VIII koolinoorte mälumängumeistrivõistluste piirkonnavoor. Viimsi Kool pani välja maksimaalselt lubatud kuus võistkonda (3 põhikoolide ja 3 gümnaasiumide arvestuses). Keskkoolide arvestuses saavutas Viimsi Kooli võistkond suurepärase II koha (esikohast jäi neid lahutama ainult 1 punkt!) Koosseisu kuulusid Rene Kuusing, Rauno Laht, Karl-Lennart Meri ja Jaan Tanel Veikesaar (kõik 11B). Põhikoolide arvestuses sai III koha võistkond koosseisus Rauno Leppik, Raino Nurm ja Andrea Aun (kõik 9A). Palju õnne kõikidele tublidele osavõtjatele!

Au ja kiitus kõikidele, kes selles piirkonnavoorus võistlesid:

8C:

Laanes, Mikk (8C) 7. koht