Viimsi Kooliteater avas Toompea lossi valges saalis maakondi tutvustava kuu

Esmaspäeval, 11. oktoobril käis Viimsi Kooliteater koos Ita-Riina Pedaniku Laulustuudio õpilastega Toompea lossi valges saalis riigikogu liikmetele esinemas. Lustliku esinemisprogrammiga avati Harju maakonda tutvustav kuu. Üritust juhtisid Liis Rebane (11B) ja Martin Siimann (11B), kaasa tegid Liina Ariadne Pedanik (6D), Merit Lauri (8B), Anette Maria Rennit (6E), Sandra Ruul (7D), Triin Rebane (9B), Rain Rebane (6B), Liisa Viikna (7A), Arlo Talmar (7A), Lauri Randma (8C), Marten Randma (11B), Oliver Rauam (11B), Ats Pinnonen (4A),  Alex Paul Pukk (4F), Andreas Kalvet (3F) ja Jüri Asper (7D). Avakõne pidas Ene Ergma ning Harju maavanem Ülle Rajasalu tänas kõiki noori ning ütles, et nii toredat maakondi tutvustava kuu avapauku pole varem olnudki. Aitäh kõikidele tublidele esinejatele ning juhendajatele Külli Talmarile, Mari-Liis Rahumetsale  ja Ita-Riina Pedanikule!

Maakondi tutvustava kuu avaüritusel esines veel viiuliansambel Pillipiigad ja Jõelähtme noorte tantsutrupp.