20. oktoobril näeb aatriumis 8. klasside kodundustundide lõputöid!

Kolmapäeval, 20. oktoobril kell 9.00 on Viimsi Kooli suure maja aatriumis välja pandud 8. klasside kodunduse kursuse lõputööd, mille teemaks on lauakatmine. Lõputööd valmivad rühmatööna ja igal rühmal on kindel teema: printsessid, jalgpalli MM, kodune filmiõhtu, lihavõtted, jõulud, uusaasta, sinine, valge, punane, sõbrapäev, kevad, sügis, meri, karneval jne. Kohapeal toimub ka hääletus, et selgitada välja nutikama lahendusega laud. Lisaks pealtvaatajatele hindab laudu ka oskusainete õppetooli meeskond. Võitjatele on välja pandud auhinnad. Aitäh Eesti Einele abi eest!