Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

11. novembril toimub 1. klassi õpilaste koguperepäev „Spordime koos perega!“

Neljapäeval, 11. novembril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suure maja spordikompleksis 1. klassi õpilaste perespordipäev. Üritusele on oodatud kõik õpilased koos vanemate, vanavanemate ja õdede-vendadega. Võimlas toimuvad klassidevahelised võistlused, millest võistluse parimad pärjatakse ka toredate auhindadega. Võimlas toimub sportlik tegevus kella 19.30ni, pärast seda on kõikidel soovijatel võimalik tasuta kasutada Viimsi Kooli ujumisbasseini mõnusid. Kes võistkondadesse ei mahu on oodatud kaasa elama ja omadele pöialt hoidma. Kohapeal avatud puhvet, kust võimalik osta suupisteid ja jooke. Sportliku perepäeva organiseerijaks on Viimsi Kooli algkool ja kehalise kasvatuse õppetool, kohapeal juhivad vägesid Viimsi Kooli õpilasesinduse noored. Tulge kohale kogu perega ja veetke üks mõnus sportlik õhtupoolik! NB! Kogunemine koduklassides, kaasa võtta kindlasti vahetusjalanõud!