Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

Täna toimub Viimsi Koolis õppeasutuste meeskonnakoolituse "Kujundav hindamine õppeprotsessis" avaseminar

Reedel, 5. novembril kell 13.00-17.10 toimub Viimsi Kooli suure maja aulas haridusteemaline seminar "Kujundav hindamine õppeprotsessis". See on pikemaajalise koolitussarja avaseminar, kus lisaks erinevatele ettekannetele toimuvad ka praktilised töötoad. Koolitusel esinevad ettekannetega Lastevanemate Liidu esindaja Aivar Haller, Haridus- ja Teadusministeeriumi õppekava talituse juhataja Ain Tõnisson, Viimsi Kooli direktor Leelo Tiisvelt ning Viimsi Kooli õpetaja Merle Sepp. Koolitussarja rahastajaks on EFS programm "Üldhariduse pedagoogide kvalifikatsiooni tõstmine 2008-2014" tegevus "Pedagoogide koostöövõrgustike arendmine professionaalse arengu toetamiseks".  Konverentsi päevakava leiad siit:

PÄEVAKAVA

12.00 Registreerumine, lõuna
13.00 Lapsevanemate ootused hindamisele (Aivar Haller, Lastevanemate Liidu esindaja)
13.30 Tervitus Viimsi Vallavalitsuselt (Urve Palo, abivallavanem)
13.40 Missuguseid võimalusi pakub uus õppekava kujundavaks hindamiseks (Ain Tõnisson, HTM õppeva talituse juhataja)
14.20 Kujundav hindamine ja õpilase areng (Leelo Tiisvelt, Viimsi Keskkooli direktor, õpikogukonna moderaator)
15.00 Kohvipaus
15.30 Minu kogemus koostööst professionaalses õpikogukonnas (Merle Sepp, Viimsi Keskkooli õpetaja, õpikogukonna moderaator)
16.00 Professionaalsete õpikogukondade I sessioon
17.10 Seminari lõpetamine