Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

23. novembril toimub Viimsi Koolis koolitus „Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega laste probleemid ja nende abistamine“

Teisipäeval, 23. novembril kell 18.00 toimub Viimsi Kooli suures majas MTÜ ATH Tugiliidu koolitus „Aktiivsus- ja tähelepanuhäiretega laste probleemid ja nende abistamine“. Koolituse eesmärgiks on tutvustada, mis on aktiivsus- ja tähelepanuhäire (ATH) ning kuidas abistada selliste laste vanemaid esilekerkinud probleemide lahendamisel. Koolitus on mõeldud nii lapsevanematele kui ka õpetajatele ning see on kõikidele osalejatele tasuta. Koolitusel osalemiseks on vajalik eelregistreerimine ning selleks tuleb aadressile gahtlin@viimsi.edu.ee saata e-kiri.