Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

12.-14. novembrini toimub Viimsi Koolis 7. Viimsi Korvpalli Sügisturniir

12.-14. novembrini toimub Viimsi Koolis 7. Viimsi Korvpalli Sügisturniir, millest võtab osa kokku 12 meeskonda. Lisaks üheksale kohalikule noortemeeskonnale on tänavu palliplatsil ka väliskülalised: kaks meeskonda Soomest ja üks Venemaalt, Sankt-Peterburist. Turniirivõitu saabub kaitsma Rakvere Tarvas/Rakvere SK meeskond. Mängud algavad Viimsi Koolis 12. novembril kell 16.00, 13. novembril kell 10.00 ja 14. novembril kell 9.00, finaalmäng toimub 14. novembril kell 11.00. Tule omadele kaasa elama!

Viimsi Sügisturniiri näol on tegemist traditisoonilise sündmusega, mis pakub igal sügisel väljundit just kõige noorematele kossupoistele. Kahe päeva jooksul toimub 28 haaravat pallilahingut, millest saab osa ligi 150 potentisaalset tulevikutähte ja millele elavad kaasa fanaatilised poolehoidjad.  Turniirist võtavad osa meeskonnad Viimsist, Pärnust, Keilast, Rakverest, Jürist ja Tallinnast ning kolm välismeeskonda.

Täpsemat info turniiri ja ajakava kohta leiab Korvpalliklubi Viimsi kodulehelt

www.kkviimsi.ee

Turniiri toetavad: Viimsi vald, Acme, Nike, Sportland, Hasartmängumaksu Nõukogu, Gamestar.