Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

4. detsembril toimuva heategevusliku balli peaesinejaks on publiku lemmikansambel “Apelsin”

Laupäeval, 4. detsembril  kell 19.00 toimub Viimsi Kooli ja MTÜ Viimsi Invaühingu korraldatav heategevuslik aastalõpuball, mille õhtujuhtideks on Romi Hasa ja Andres Dvinjaninov ning peaesinejaks ansambel Apelsin. Ballil toimuvad mitmed traditsioonilised tegevused, esinevad nimekad artistid ja bändid nagu näiteks Helin-Mari Arderi trio, Marvi Vallaste ja Mikk Saar, Janika Sillamaa ja Margus Toomla, Hannah ja paljud teised. Toimub oksjon ning loterii. Loterii auhindade ja oksjoni meenete kohta ning kust saada ballikutseid leiab täpsema info siit:

Paljude viimsilaste hulgas populaarseks saanud heategevuslik ball toimub ka sel aastal mitmete firmade ja toetajate koostööna. Tänavuseks kõige suuremaks toetajaks on Soome firma Heste OY, kes toetab balli catering-teenusega ning kelle poolt on kogu ballil pakutav toit ning toiduvalmistamisteenus (tooraine ja ka kokad). Kõik see jõuab Viimsisse üle lahe Soomest lahkete sponsorite abiga (suured tänud Juha Rantanenile ja tema abikaasale Tiia Kaur Rantanenile!).

Ballilt ei puudu ka oksjon, kus taaskord on kunstnikud ning mitmed Viimsi valla avaliku elu tegelased välja pannud kunstilisi ning eripäraseid oksjoniesemeid. Toimub ka loterii, kus kõikide piletiostjate vahel loositakse välja põnevaid ja huvitavaid esemeid ning kinkekaarte.

Balli peaesinejaks on legendaarne publikutantsitaja ning retrobänd „Apelsin“, kes astub rahva ette oma parimas koosseisus. Lisaks esinevad ballil mitmed kuulsad ja tuntud lauljad ning tantsijad ning nagu ikka toimub ka vägev balliüllatus.

HEATEGEVUSLIKU BALLI OKSJONI ESEMEID näed siit:

Kuidas saada ballikutseid?

Kutsete soetamiseks on mitmeid võimalusi: Viimsi Koolis saab tööpäeviti kella 9.00-15.00 kutseid osta kooli peaadministraatori käest. Samuti saab pääsmeid Viimsi Vallavalitsuse infoletist ning helistades telefonil 50 59 388 (Jana). Novembrikuus maksab kutse ühele 350 krooni, alates 1. detsembrist 450 krooni. Kui on plaan suurema seltskonnaga ballile tulla, on võimalik broneerida ka laudu (lisainfot saab kutset ostes). Võimalik tasuda ülekandega (Hansapank, a/a 221026358968, MTÜ Viimsi Invaühing. Selgituseks märkida: ball, maksja nimi).

Balli loterii peaauhinnaks on öö hotell Birgitta sviidis, shampus ja puuviljavaagen, teisteks auhindadeks on apelsinid Horeca Service`ilt, kinkekaardid Viimsi Marketi lillepoelt, Orhidaalialt, restoran Meritähelt, Harmoonikumilt, Sushi Catilt, ilusalongilt Elegance, China Redilt, Jussi Õlletoalt kolm õhtusööki kahele, Travel Dreami vautšer, meened käsitööpoelt Piste, Viimsi Lihatööstuselt jõuluprae kinkekaart ja palju muud huvitavat.

Balli oksjonilt on võimalik osta Jüri Arraku graafikat, Remo Savisaare loodusfoto, Tammerraamat paneb oksjonile Ilon Wiklandi teose ja raamatu, Lionsite ja Viimsi Invaühingu poolt meisterdatakse suur tort ning kindlasti lisandub oksjoni nimekirja veel esemeid juurde.