Teadmiskeskus
Füüsika õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õpilaste KoolitusLabor!

Kas Sa soovid teada, kuidas töötab ainulaadne 3-D inimkeha skänner ning robotmannekeen? Või huvitab Sind hoopis, mida räägivad meile samblad teiste taimede kasvutingimuste kohta? Tahad lihtsalt rohkem teada keemiast?
Õpilaste KoolitusLabor kutsub 15-19-a õpilasi kõikjalt Eestist osalema uurimistöös loodus- ja täppisteaduste ning tehnoloogia valdkonnas erinevate ülikoolide juures. Põnevat teadustööd tehakse teadlastest juhendajate käe all, kes aitavad esmapilgul keerulisi asju Sinu jaoks lahti mõtestada ning teadasaadut Sinu esimese uurimistööna kirja panna.
Kust saada täpsemat informatsiooni ja kuidas registreeruda? Informatsioon osalemistingimuste ja uurimisteemade kohta on toodud Õpilaste KoolitusLabori lehel: http://archimedes.ee/teadpop/index.php?leht=392
Registreerida saab 30. novembrini 2010. a, aga kehtib reegel: kes ees, see sees!