Nädalatervitus
Eelkool 2017/2018

20. novembril toimub 5. klasside vanemate koolipäev

Laupäeval, 20. novembril kell 11.00-15.00 toimub Viimsi Kooli suures majas 5. klasside vanemate koolipäev. Päeva jooksul on lapsevanematel võimalus osaleda põnevates ja harivates töötubades, mida viivad läbi Viimsi Kooli õpetajad ja spetsialistid. Päeva lõpetavad lõbusad ühistegevused, mis toimuvad aulas. Pere kõige pisemad liikmed on võimalik jätta hoiule õpetajate tuppa, kus nendega tegeletakse. Üritusele vajalik eelregistreerimine. Lisainfo ja täpsema päevakava leiad siit:

Koolipäevale registreerimine toimub e-formularis:

Klassile, kust on kõige rohkem osalejaid esindatud on pandud välja ka väike preemia - 2000 krooni bussiraha. Olge aktiivsed!

PÄEVAKAVA (nb! kava võib veel muutuda!):

11.15 – 12.15 TÖÖTUBA
Väärtuskonfliktid ja klassikiusamine
o Kuidas erinevate väärtustega inimesed omavahel kollektiivis suhestuvad? Kuidas jääda oma väärtustele kindlaks ja samas olla toleranne teiste väärtuste suhtes?
„Sõnad“ ja nende tähendused…
o Mida tähendavad SÕNAD – mida me ootame noore käitumises nende sõnade taga? Kas me tõlgendame sõnu ühtemoodi?
Arvuti noore elus
o Kuidas jõuda kokkulepeteni arvutikasutuses? Kus ja millal on piir?
Toitumine murdeeas
o Millised toitumisharjumuste muutused toimuvad murdeeas? Sellega seonduvad probleemid ja murekohad.

12.30 – 13.30 TÖÖTUBA
Enesekehtestamine
o Piiride seadmine murdeealisega, säilitades suhteid
Suitsetamine, alkohol – esimesed katsetused
o Kuidas reageerida suhteid kahjustamata esimestele proovimistele? Kuidas säilitada usaldus?
Stress murdeeas
o Milles tunneme ära stressi? Millal on see negatiivne, millal positiivne? Kuidas vanemana käitun?
Laps ei taha hommikul kooli tulla
o … pea valutab, on väsinud, ütleb, et süda on paha, jne – kuidas käitun?

Kohvipaus

14.00 – 15.00 erinevad lõbusad ühistegevused aulas
• Kokkuvõte igast töötoast
• Viktoriin kooli teemadel
• Ühislaulmise võistlus
Kokkuvõte päevast ja  võitja klassi autasustamine.

Koolipäeva meeskond: Kätlin Puhmaste, Rines Takel, Tiia Põldmets, Marju Meremäe, Merle Sepp, Jaanika Pärnamägi, Lemme Randma, Mart Felding, Katrin Kaljula, Gähtlin Leppänen ja Eve Ott.